Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana, ul. Rzeczna

Rzeczna, Pobiedziska, wielkopolskie

  • 450 000 zł
  • 2 021 m²
  • 222,66 zł/m²

Zdjęcie

Karolina Sarnows...

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Rzeczna

Rzeczna, Pobiedziska, wielkopolskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

450 000 zł

2 021 m²

222,66 zł/m²

Działka budowlana, ul. Rzeczna

Zaktualizowane: 20 maja 2026

450 000 zł 2 021 m² 222,66 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 450 000 zł (222,66 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 2 021 m²
  •   kształt: nieregularny; teren płaski, teren pochyły, teren zróżnicowany, zabudowana, staw / oczko wodne, zalesiona
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja
  • Źródło: biuro nieruchomości: 4 Kąty, zaktualizowane: 20.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Polecam na sprzedaż pięknie położoną działkę w powiecie poznańskim w Pobiedziskach, w okolicy ulicy Kiszkowskiej o powierzchni całkowitej 2021m2 . Na powierzchnię składają się trzy działki: działka budowlana o powierzchni 863m2 oraz dwie łąki o powierzchni 296m2 i 879m2. Przez nieruchomość przechodzi rzeka Główna, w dorzeczu której znajdują się trzy Parki Krajobrazowe: Lednicki, Promno i Puszcza Zielonka.

Działka znajduje się w bliskim sąsiedztwie jeziora Biezdruchowskiego. (...)

Agent

Karolina Sarnowska

503 633...

503 633 488

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Karolina Sarnowska

503 633...

503 633 488

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości