Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania z aneksem Pobiedziska - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pobiedziska,wielkopolskie

362 848 zł49,30 m² 7 360 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera promocja! prawdziwa okazja! pozostało.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Pobiedziska,wielkopolskie

430 055 zł57,71 m² 7 452 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 3-pokojowe Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

1 700 zł55,50 m² 30,63 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy na wynajem przestronne mieszkanie dostępne od zaraz! Nieruchomość zlokalizowana w kamienicy na 2 piętrze - w miejscowości Pobiedziska. Na powierzchnię 55,5 m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Pobiedziska,wielkopolskie

493 680 zł61,71 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Zapraszam Państwa do prezentacji sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

469 638 zł57,98 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pobiedziska - 26 km Poznań/brak prowizji/brak pcc! Na sprzedaż prezentuję 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,98 m , położone na kameralnym, nowym osiedlu. To idealna propozycja dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł64,11 m² 7 331,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 3-pokojowe, położone w kameralnej części Pobiedzisk przy ul. Fiołkowej. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku z 2011 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

240 000 zł26,30 m² 9 125,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu do zakupu zgrabną kawalerkę położoną w centrum Pobiedzisk blisko galerii "różanej". Mieszkanie składa się z pokoju dziennego w aneksie kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

493 600 zł61,70 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupując mieszkanie we współpracy ze mną nie płacisz ani prowizji, ani podatku pcc. Na sprzedaż mieszkanie z rynku pierwotnego, już oddane do użytku, o powierzchni 61,70 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kutrzeby

Pobiedziska,wielkopolskie

436 000 zł36,77 m² 11 857,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta zarezerwowana! Proponujemy Państwu do zakupu nowe, wykończone mieszkanie z ogródkiem w centrum Pobiedzisk przy ulicy Kutrzeby koło "galerii Różanej". Mieszkanie mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

411 312 zł50,16 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Komfortowe mieszkanie - 26 km od Poznania | bez pcc (2%), bez prowizji. Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwustronnego mieszkania o powierzchni 50,07 m , położonego na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajmu mieszkanie w nowym domu czterorodzinnym na obrzeżach Pobiedzisk (15 minut pieszo do centrum). Mamy do dyspozycji mieszkanie o powierzchni 52 m2 na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł33,90 m² 36,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam Państwu na wynajem mieszkanie o powierzchni 33,9 m2 w Pobiedziskach przy ul. Gen. T. Kutrzeby 6a. Lokalizacja: w niewielkiej odległości od centrum miasta, w odległości ok. 900.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fiołkowa

Pobiedziska,wielkopolskie

360 000 zł63,99 m² 5 625,88 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z rynku wtórnego do wykończenia, które jest sprzedawane przez osobę prywatną. Mieszkanie o powierzchni ok. 63 m położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Biedrzyckiego

Pobiedziska,wielkopolskie

429 235 zł58 m² 7 452 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Bez pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 - pokojowego mieszkania, które znajduje się w centrum kameralnego, nowo powstałego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

450 000 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 50,36 m2 w bloku przy ul. Gen. T. Kutrzeby w Pobiedziskach. Lokalizacja: - w niewielkiej odległości od centrum miasta, 2 min. od przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fiołkowa

Pobiedziska,wielkopolskie

419 000 zł62 m² 6 919,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m , położone przy ul. Fiołkowej 3k w Pobiedziskach. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kutrzeby

Pobiedziska,wielkopolskie

449 600 zł56 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Zapraszam do zakupu na piękne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pobiedziska,wielkopolskie

398 844 zł49 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Wielkopolskich

Pobiedziska,wielkopolskie

462 429 zł57 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kutrzeby

Pobiedziska,wielkopolskie

406 308 zł46 m² 8 749,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kutrzeby

Pobiedziska,wielkopolskie

477 440 zł57 m² 8 423,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kutrzeby

Pobiedziska,wielkopolskie

471 248 zł57 m² 8 250,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kutrzeby

Pobiedziska,wielkopolskie

369 000 zł45 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Posiadam w ofercie całą inwestycje-różne piętra, metraże i układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Zapraszam do zakupu na piękne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kutrzeby

Pobiedziska,wielkopolskie

473 600 zł56 m² 8 427,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Posiadam w ofercie całą inwestycje-różne piętra, metraże i układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kutrzeby

Pobiedziska,wielkopolskie

423 276 zł49 m² 8 606,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nowy apartament 49,18m2 znajdujący się w Pobiedziskach, na nowo wybudowanym super nowoczesnym osiedlu Nowe Pobiedziska 2 Apartament składa się z dwóch pokoi łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Pobiedziska,wielkopolskie

394 500 zł45 m² 8 764,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Posiadam w ofercie całą inwestycję - różne piętra, metraże i układy mieszkań. - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od dewelopera Zapraszam do zakupu na piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

529 000 zł62 m² 8 532,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowa Willa Pobiedziska Unikatowe Dwupoziomowe Mieszkania! Mieszkanie nr 1 zarezerwowane, dostępne są tylko 3 mieszkania! Na sprzedaż oferujemy cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prosta

Pobiedziska,wielkopolskie

477 440 zł57 m² 8 423,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Posiadam w ofercie całą inwestycję - różne piętra, metraże i układy mieszkań. - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od dewelopera Zapraszam Państwa do prezentacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kutrzeby

Pobiedziska,wielkopolskie

392 936 zł45 m² 8 639,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cegielskiego

Pobiedziska,wielkopolskie

519 000 zł58 m² 8 948,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m2, usytuowane na 2 piętrze w budynku 2 piętrowym. Nieruchomość usytuowana jest na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

395 000 zł40 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż nowoczesne, wykończone wysokiej klasy materiałami mieszkanie o powierzchni 40 m . Lokal na parterze budynku w spokojnej i atrakcyjnej okolicy w Pobiedziskach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

471 000 zł57 m² 8 245,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe piękne mieszkanie o powierzchni 57 m z ogródkiem, idealne dla rodzin z dziećmi, w nowoczesnej inwestycji położonej w spokojnej, zielonej okolicy. Lokalizacja łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

405 000 zł40 m² 10 125 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

405 000 zł40 m² 10 125 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kutrzeby

Pobiedziska,wielkopolskie

1 550 zł43 m² 36,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie do wynajęcia w Pobiedziskach na ulicy Kutrzeby. Powierzchnia użytkowa 43m2 z dwoma balkonami. Mieszkanie składa się z : - Salonu z aneksem kuchennym - Pokoju - Przestronej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Różana

Pobiedziska,wielkopolskie

514 589 zł62 m² 8 311,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zakupu mieszkania w Pobiedziskach Co zyskujesz? zakup bezpośrednio od dewelopera brak podatku pcc szybka i wygodna komunikacja z Poznaniem funkcjonalne układy mieszkań - od 28m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

460 000 zł85 m² 5 411,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokoje, 85 m2, pobiedziska Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania 4-pokojowego z ogródkiem. Dwupoziomowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

408 798 zł51 m² 7 978,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dla Ciebie: zamieszkaj wygodnie w Pobiedziskach. Biuro sprzedaży mieszkań dewelopera, poleca: nowa inwestycja, 65 komfortowych mieszkań zakup bez prowizji i pcc w ofercie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

433 105 zł57 m² 7 631,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

375 342 zł51 m² 7 349,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

375 648 zł52 m² 7 214,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rezerwacaja! Oferta dla Ciebie: zamieszkaj wygodnie w Pobiedziskach! Biuro sprzedaży mieszkań dewelopera, poleca: nowa inwestycja, 65 komfortowych mieszkań zakup bez prowizji i pcc w ofercie.