Mieszkanie, ul. Władysława Jagiełły
Władysława Jagiełły, Pobiedziska, wielkopolskie
- 595 000 zł
- 92 m²
- 6 467,39 zł/m²
Kamila Tobolska
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Władysława Jagiełły
Władysława Jagiełły, Pobiedziska, wielkopolskie
zaktualizowane:
15 kwietnia 2026
Mieszkanie, ul. Władysława Jagiełły
Zaktualizowane: 15 kwietnia 2026
595 000 zł 92 m² 6 467,39 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
1/1
3
1922
garaż
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
1/1Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1922Miejsce parkingowe:
garażStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 595 000 zł (6 467,39 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: kwiecień 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 92 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- okna: plastikowe
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1922 (blok w starym budownictwie)
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 1/1, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Kuchnia: oddzielna
- Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: REMAX Polska, zaktualizowane: 15.04.2026
- numer ogłoszenia: 747/3953/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Władysława Jagiełły, Pobiedziska, poznański, wielkopolskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż niepowtarzalne klimatyczne i bardzo przestronne mieszkanie w Pobiedziskach. W wyjątkowej lokalizacji w samym centrum miasta, w bliskości rynku, a jednocześnie przy zacisznej ulicy Jagiełły. Do tego całe zaplecze: 2 garaże, piwnica i strych.
Sprzedażą zajmuje się poznańskie biuro nieruchomości RE/MAX Experts - Mieszkanie (po gruntownym remoncie) znajduje się na I piętrze w kameralnej kamienicy z lat 20. ubiegłego wieku z zadbaną klatką schodową. (...)