Mieszkanie
Kutrzeby, Pobiedziska, wielkopolskie
- 430 055 zł
- 57,71 m²
- 7 452 zł/m²
Arkadiusz Marcin...
Skontaktuj się
Mieszkanie
Kutrzeby, Pobiedziska, wielkopolskie
zaktualizowane:
7 maja 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 7 maja 2026
430 055 zł 57,71 m² 7 452 zł/m²
3/4
3
2025
garaż wolnostojący
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
garaż wolnostojącyStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 430 055 zł (7 452 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Pobiedziskach)
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 57,71 m², 3 pokoje; stan: deweloperski
- okna: nowe / wymienione, plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2025
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 12 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Platforma Mieszkaniowa Sp. z o.o., zaktualizowane: 07.05.2026
- numer ogłoszenia: 277075
Lokalizacja
- Adres: Kutrzeby, Pobiedziska, poznański, wielkopolskie
- Otoczenie: las, łąka, jezioro
- cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, supermarket, centrum handlowe
Opis nieruchomości
POSIADAM W OFERCIE CAŁĄ INWESTYCJĘ-RÓŻNE PIĘTRA, METRAŻE I UKŁADY MIESZKAŃ.
-0% prowizji
-brak podatku PCC 2%
-zakup bezpośrednio od dewelopera
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,71 m² w nowoczesnym, kameralnym osiedlu i pełną infrastrukturą usługową .
Idealne dla rodziców z dziećmi - z okien salonu widok na plac zabaw, a przedszkole i szkoła są w zasięgu krótkiego spaceru. (...)