Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Pobiedziska - Oferty sprzedaży nieruchomości

78 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

78 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Rynek pierwotny

529 000 zł62,30 m² 8 491,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szukasz komfortowego miejsca w malowniczej okolicy, z szybkim dostępem do miasta i pełną infrastrukturą? Mamy idealną propozycję! Przedstawiamy nowoczesny budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

367 470 zł1 361 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

3 działki budowlane -> gm. Pobiedziska -> kapalica Firma Przyjazne Kredyty & Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować atrakcyjne działki budowlane na sprzedaż, położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł109 m² 8 165,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:672 m²

bliźniak na sprzedaż o powierzchni 109.00 m2, z 4 pokojami. Lokalizacja:WARCIAŃSKA. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 672 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 875 000 zł23 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu na sprzedaż działkę przemysłową położoną w Pobiedziskach przy trasie Poznań - Gniezno, przeznaczoną w planie zagospodarowania przestrzennego pod budowę obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

799 000 zł149,41 m² 5 347,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:481 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w malowniczej i spokojnej części miejscowości Pobiedziska Letnisko. Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł23 100 m² 77,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren przemysłowo usługowy, czytelny adres, mpzp, pobiedziska Działka o powierzchni 2,31 ha, klasa ziemi V i VI. położona w gminie Pobiedziskach przy ul Fabrycznej Dla terenu obowiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł57 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szukasz mieszkania z osobną kuchnią, funkcjonalnym układem i spokojną lokalizacją? Ta oferta może być idealna właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł2 952 m² 110,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Uwaga - Wiosenna promocja cenowa na działki nr 64/44; 64/45; 64/70; 64/71; 64/72 szczegóły poniżej Polecamy na sprzedaż malowniczo położone działki budowlane w Wójtostwie, gm. Pobiedziska.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł190,46 m² 5 512,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Dom wolnostojący w Pobiedziskach - 190 m z pięknym widokiem i ogrodem pełnym kwiatów Dom położony jest w spokojnej, zielonej części Pobiedzisk, w pobliżu centrum, szkół.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł65,30 m² 7 197,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Proponujemy Państwu do sprzedania trzypokojowe kompletnie urządzone mieszkanie w bloku na drugim piętrze w centrum Pobiedzisk przy ulicy Kutrzeby 2. Składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł62,30 m² 8 009,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 m²

Dom w cenie mieszkania! Kupujący nie płaci podatku pcc 2% Nowa Willa Pobiedziska Unikatowa zabudowa bliźniacza w doskonałej lokalizacji! dwa ostatnie lokale!.

Szczegóły ogłoszenia

1 728 000 zł14 429 m² 119,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa oferta sprzedaży działki o powierzchni 14429 m , położonej w miejscowości Wójtostwo (gmina Pobiedziska) z wydanymi warunkami zabudowy zezwalającymi na budowę pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł2 021 m² 242,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż pięknie położoną działkę w powiecie poznańskim w Pobiedziskach, w okolicy ulicy Kiszkowskiej o powierzchni całkowitej 2021m2. Na powierzchnię składają się.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł180,40 m² 6 097,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:984 m²

Polecam na sprzedaż dom położony w unikatowej lokalizacji w Pobiedziskach Letnisko. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w odległości 650 m od stacji kolejowej pkp - Pobiedziska.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł64,11 m² 7 331,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 3-pokojowe, położone w kameralnej części Pobiedzisk przy ul. Fiołkowej. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku z 2011 roku.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł26,30 m² 9 125,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu do zakupu zgrabną kawalerkę położoną w centrum Pobiedzisk blisko galerii "różanej". Mieszkanie składa się z pokoju dziennego w aneksie kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł150,30 m² 9 980,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 100 m²

Proponujemy Państwu do zakupu dom w stanie surowym zamkniętym położonym na ponad hektarowej, wyjątkowo zagospodarowanej działce w najbliższym sąsiedzie Pobiedzisk, 30 km od Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł514 m² 3 210,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Proponujemy Państwu do sprzedaży duży dom wraz z obiektem gospodarczym przeznaczonym pod działalność gospodarczą w centrum Pobiedzisk przy ulicy Kaczyńskiej. Nieruchomość posadowiona na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł116 m² 7 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:523 m²

bliźniak na sprzedaż o powierzchni 116.00 m2, z 4 pokojami. Lokalizacja:WARCIAŃSKA. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 523 m2.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł25 200 m² 34,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Proponujemy Państwu na sprzedaż działkę przeznaczoną w planie zagospodarowania przestrzennego pod tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów oraz zabudowy usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł86,60 m² 6 755,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Wszystkie lokale w tej inwestycji zostały zarezerwowane/sprzedane. Zapraszamy do kontaktu - trwa realizacja kolejnego etapu (6 budynków). Zakończenie budowy na IV kwartał 2026 roku - już teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

493 600 zł61,70 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupując mieszkanie we współpracy ze mną nie płacisz ani prowizji, ani podatku pcc. Na sprzedaż mieszkanie z rynku pierwotnego, już oddane do użytku, o powierzchni 61,70 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

899 990 zł230,80 m² 3 899,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:494 m²

Komfortowy dom bliźniak 230,8 m z pięknym ogrodem i przestrzenią na działalność Pobiedziska Na sprzedaż przestronny i energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł250 m² 9 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 529 m²

Polecam na sprzedaż urokliwy dom jednorodzinny w Pobiedziskach. Nieruchomość sąsiaduje bezpośrednio z lasem oraz jeziorem (odległość domu do jeziora to zaledwie 300 metrów) - znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

324 800 zł1 160 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

2 działki - pobiedziska ul. Poznańska Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch atrakcyjnych działek, położonych w doskonałej lokalizacji przy ulicy Poznańskiej. Lokalizacja zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 106 m² 135,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż grunty zlokalizowane w niedalekim sąsiedztwie jeziora Biezdruchowo w Pobiedziskach przy ul. Kiszkowskiej. Lokalizacja: teren zlokalizowany w rozwojowej części miasta, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł247,26 m² 5 653,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 519 m²

Dom z duszą i technologicznym sercem - przestronny, nowoczesny, otoczony zielenią | Wierzyce, gm. Łubowo Czy wyobrażasz sobie dom, który łączy ciepło natury z nowoczesną technologią?.

Szczegóły ogłoszenia

152 490 zł663 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Urokliwe działki budowlane -> gm. Pobiedziska -> kocanowo Oferujemy Państwu na sprzedaż piękne działki budowlane w świetnej lokalizacji przy głównej ulicy pomiędzy Pobiedziskami a Gnieznem.

Szczegóły ogłoszenia

320 250 zł915 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 915m , położona w Pobiedziskach przy ul. Kaczyńskiej. Nieruchomość posiada warunki zabudowy pozwalające na realizację domu jednorodzinnego lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł99,93 m² 6 494,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Polecamy na sprzedaż dom jednorodzinny dwu-lokalowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 99,93m2 powierzchnia działki: 250m2 lokalizacja - Os."Słoneczna Polana" przy ul. Potokowej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł123,50 m² 7 206,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Proponujemy Państwu prawnie lokal mieszkalny, technicznie środkowy segment w szeregowcu, położony na obrzeżach Pobiedzisk przy ulicy Słonecznej na zamkniętym małym osiedlu. Dom ten wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 064 m² 234,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jedna działka jest W rezerwacji Główienka, gm. Pobiedziska: atrakcyjne działki budowlane przy granicy miasta Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch wyjątkowych działek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 312 zł50,16 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Komfortowe mieszkanie - 26 km od Poznania | bez pcc (2%), bez prowizji. Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwustronnego mieszkania o powierzchni 50,07 m , położonego na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł107 m² 5 093,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:226 m²

Polecam na sprzedaż kamienicę w centrum Pobiedzisk nieruchomość: kamienica położona jest w samym centrum miasta, co stanowi jej duży atut z uwagi na dogodną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł118 m² 7 966,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom jednorodzinny 100 m + przybudówka 18 m | spokojna okolica | Pobiedziska Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny położony w Pobiedziskach, o powierzchni ok. 100.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł23 100 m² 77,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł107,02 m² 7 942,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:262 m²

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio dom jednorodzinny w szeregowcu położony w Pobiedziskach, przy ul. Tadeusza Kutrzeby. |Główne atuty nieruchomości| - Atrakcyjny rozkład pomieszczeń -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Słoneczna

Pobiedziska,wielkopolskie

340 000 zł1 001 m² 339,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Pobiedziskach, ulica Słoneczna (druga linia zabudowy) Ulica Słoneczna w Pobiedziskach to spokojna okolica mieszkaniowa, jest popularną lokalizacją inwestycyjną, znaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kostrzewskiego

Pobiedziska,wielkopolskie

999 000 zł167 m² 5 982,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:484 m²

Dom po generalnym remoncie | nowe kluczowe instalacje i wyposażenie | gotowy do zamieszkania | spokojna okolica Pobiedzisk Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pobiedziska